ÜRÜN DETAY

Mini İkiz (20 cm) 3D Heykel

Mini İkiz (20 cm) 3D Heykel

  • Ürün Kodu : 0068
  • Kategorisi : 3D Mini İkiz
  • Görüntülenme Sayısı : 20447

Ürün Açıklaması

Artık 2 boyuta sıkışıp kalmak zorunda değilsiniz. Sevdiklerinizi, anılarınızı 3.boyutta  ölümsüzleştirin…


Ürün özellikleri

Mini ikizin bu modeli 15 cm boyutunda olup full renkli 3 boyutlu yazıcılarda el işçiliği olmadan üretiliyor. Renkli kağıt tozu ve renkli seramik tozu olmak üzere iki farklı malzeme seçeneği mevcuttur. Malzeme opsiyonu için bizimle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Her iki malzemede yeterli sağlamlıktadır.

Nasıl Yapılıyor?

3 boyutlu tarama teknolojisi kullanarak sizin dijital ortamda modellemenizi yapıyoruz. Sivas/Merkez’ de ki şubemizde 3-5 dakika süren tarama işlemi için misafirimiz olmanız yeterlidir. Ya da mobil ekibimiz yerinde hizmetimizle sizin belirlediğiniz bir yerde 3 boyutlu tarama işlemini gerçekleştirebilir. 3 boyutlu tarama işlemi ile oluşturulan bire bir modelinizi 3D yazıcılarımız ile tam renkli olarak  üretiyoruz.

Sipariş Süreci:

Sipariş işlemi adımları, size en uygun zaman dilimini belirlemek ve ya daha ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçmeniz yeterli.
Kişiye özel ürün olması sebebiyle bu üründe iade ve kapıda ödeme seçeneği kabul edilmemektedir. Ürün teslimatı 3 boyutlu modelleme işleminiz tamamlandıktan sonra 7-10 gün arasında gerçekleştirilmektedir.


3 Boyutlu Tarama Öncesi Uyarılar:

3 boyutlu tarama dolayısıyla da son ürün kalitesi için tarama işlemine gelirken fazla parlak elbiseler giymemeniz ve toplu ya da düz bir saç modeli tercih etmeniz ve fazla aksesuar kullanmamanız önerilir.

UYARILAR:

- Oyuncak değildir. Çocuklara vermeyiniz.
- Malzemenin bozulmaması için ısı kaynakları yakınında bulundurmayınız.
- Ürün sıvıyla temas etmemelidir.
- Tek bir 3D tarama işlemi sonunda bu ürünü dilediğiniz adette çoğaltmamız mümkündür. Yüksek adetler için özel fiyat çalışması yapılabilir.